Medewerkers Anthos

Op het secretariaat zijn naast de voorzitter 12 medewerkers werkzaam, inclusief de medewerksters van iBulb. Zij voeren het door de besturen en commissies vastgestelde beleid uit en zij vertegenwoordigen Anthos in de verschillende externe overlegstructuren. 

Voorzitter

Henk Westerhof Voorzitter westerhof@anthos.org

Directie en secretarissen

Alfons Zwetsloot Directeur zwetsloot@anthos.org
Hendrik Jan Kloosterboer Secretaris Fytozaken kloosterboer@anthos.org
Leon Smet Secretaris Boomkwekerij smet@anthos.org
Hester van Gent Beleidsmedewerker  vangent@anthos.org 

Secretariaat

Patricia Elings Directie Secretaresse patricia@anthos.org
Monique Langeveld Receptioniste monique@anthos.org
Annet Reurink Boekhouding finance@anthos.org
Bep van der Slot Administratie vdslot@anthos.org
Ineke Moolenaar  Incasso/Bet.bureaus  moolenaar@anthos.org

iBulb

Anne Verdoes Account Manager iBulb  verdoes@ibulb.org
Jessica Wagemaker Manager PR iBulb wagemaker@ibulb.org
Ineke van Kesteren PR medewerker iBulb  vankesteren@ibulb.org